NAUJA ŽVAKIŲ KOLEKCIJA JŪSŲ DŽIUGIOMS ŠVENTĖMS

Kvepianti žvakė su užrašu

Ar norėtumėte, kad ypatingą dieną jus lydėtų patinkantis aromatas?

Elegantiškos kvapnios žvakės, degančios svečių priėmimo metu ar dovanojamos kaip dovanos, yra rafinuotas būdas sukurti dar labiau įtraukiančią, kupiną gražiausių emocijų atmosferą savo vestuvių,
gimtadienio ar krikštynų dieną.

Tam, kad savo ypatingas, įsimintinas gyvenimo akimirkas galėtumėte papuošti šilta žvakės liepsna ir kerinčiu aromatu sukūrėme šią kolekciją – Gold. Šioje kolekcijoje rasite kvepiančias žvakes su tokiais auksiniais užrašais: „Ačiū“, „Meilė kvepia“, „Iki mėnulio ir atgal“.

Meilė Kvepia ir Iki Mėnulio ir atgal žvakės gaminame MIDI/MAXI dydžio stikliniuose induose, atitinkamai pagal pasirinktą aromatą, juodos arba baltos spalvos stiklo indelyje. O Ačiū aromatinių žvakių dizainą pritaikėme nedidelėms padėkos dovanėlėms, tad šias žvakes galėsite įsigyti MINI dydžio indeliuose.
Išsirinkę norimą žvakės dydį ir dizainą galėsite aromatą pasirinkti iš DARK arba WHITE kolekcijos.
Šios Gold kolekcijos žvakės puikiai dekoruos namų interjerą ir džiugins jūsų artimųjų širdis, tad dalinamės keletu idėjų kam galite jas dovanoti ir prie kokių dovanų galite derinti.

Nedidelės Ačiū žvakutės puikus sprendimas ieškantiems elegantiškų ir prabangių dovanėlių vestuvių svečiams. Balto dizaino indeliai tiks klasikinio stiliaus, o juodo – bohemiško, prabangaus stiliaus šventei. Žvakės turi savo pakuotę – dėžutę, tad dovanėlė atrodys tvarkingai ir prabangiai, o dėžutę galite papuošti norimos spalvos kaspinu. Žinoma, šios žvakės taip pat patrauklios mažoms atminimo dovanėlėms ir krikštynų šventei.

Meilė kvepia ir Iki Mėnulio ir atgal gali tapti dovanos dalimi, puikiai derės su palinkėjimu jaunavedžiams romantiškai praleisti laiką medaus mėnesio laikotarpiu. Ak, o jei dar parinksite MEDAUS MĖNUO svaigų aromatą – dovana bus išskirtinai pritaikyta vestuvėms. Šios žvakės taip pat gali sužibėti jei būdami jaunavedžiais norėsite originaliai pakviesti draugus būti jūsų jungtuvių liudininkais.
MAXI dydžio žvakės Meilė kvepia, Iki Mėnulio ir atgal, ne tik puiki vestuvių dovana, bet ir modernus sprendimas ŠEIMOS ŽIDINIUI.

Su išskirtiniu jūsų dėmesiu parinktas aromatas, ir minimalistinis, bet elegantiškas žvakės dizainas – itin geras duetas norint nustebinti artimą žmogų jam ypatingą dieną, nesvarbu ar tai būtų jo gimtadienis, jūsų pažinties dienos metinės, diplomo įteikimo šventė, krikštynos ar tiesiog diena skirta parodyti dėmesį.

Klasikinės juodos ir baltos spalvos leis šias žvakes derinti prie kitų dovanojamų daiktų, tad drąsiai pasakykite savo mylimiausiems kad mylite juos iki mėnulio ir atgal.

ATRASTI ŽVAKES DOVANOMS

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *