fbpx

3 BŪDAI DEKORUOTI NAMUS KVEPIANČIOMIS ŽVAKĖMIS

Kvepianti žvakė Arabijos Paslaptys

Namų erdvių dekoras kvepiančiomis žvakėmis yra vienas greičiausių ir pigesnių būdų atnaujinti interjerą, suteikti jam jaukumo ir individualumo.
Jei norite, kad jūsų namų erdvės taptų pozytyvesnės ir jaukesnės – aromatinės žvakės yra stilingas būdas tai atlikti . Norime pasidalinti mums patiems labiausiai patinkančiais ir išbandytais būdais.

IŠNAUDOKITE KVEPIANČIŲ ŽVAKIŲ LIEPSNOS JAUKUMĄ

Žvakės, tai šviesos šaltinis, tad jei namuose turite erdvės kuriai trūksta šviesos ir jaukumo, kodėl neišnaudojus žvakių šviesos? Žinoma, žvakės nepakeis kambario apšvietimo, bet gali jį papildyti. Pavyzdžiui, jei turite skaitymui skirtą nedidelę erdvę su tam skirtu šviestuvu, įkomponuokite toje erdvėje ir aromatinę žvakę. Skaitymo erdvė taps įdomesnė vizualiai ir pats skaitymo procesas įgaus kitų spalvų, ir emocijų, o gal tai taps jūsų dienos ritualu 🙂
Aromatinės žvakės dažniausiai yra ir dekoratyvios, ar tai būtų minimalistinio ar puošnesnio stiliaus. Išnaudokite turimų žvakių spalvas ir dydžius komponuojant jas interjere. Štai keletas paprastų idėjų kaip žvakėmis dekoruoti namų erdves.

 1. NAUDOKITE ŽIBINTUS. Švelnių atspalvių ar kontrastingi juodi žibintai su stiklinėmis sienelėmis ir dekoratyviomis detalėmis suteiks interjerui žavumo, o pro stiklą sklindanti žvakės šviesa skleis jaukumą. Ir nors JE Handmade Candles sojų vaško žvakės gaminamos stiklo induose, bet tokiame žibinte žvakes deginti dar saugiau. Žibintus galite komponuoti ant žemų staliukų, ar prie jų. Vienas niuansas dėl žvakių aromato, kad neprarastumėte malonumo mėgautis juo, vertėtų rinktis atviru viršumi žibintus.

  Keli pastebėjimai dėl saugumo:
  • Išsirinkite didesnius žibintus, tuomet juose degančios žvakės neįkaitins stipriai žibinto vidaus jei jis su stiklu, degs lėčiau, taupiau bei saugiau.
  • Žinoma, jei turite naminių gyvunų ir mažų vaikų rekomenduotume žibintus su žvakėmis kelti aukščiau arba kabinti.
 2. PUOŠKITE STALĄ. Valgomasis ar kavos staliukas tampa tikra kambario pažiba kai padekoruojame jį stilingai. Žvakės čia tinka tobulai. Sukomponuokite 2-3 skirtingų dydžių žvakes gražiame padėkle, pastatykite šalia vazą ir pamerkite gyvų gėlių – jūsų interjeras „suskambės“ . Labai stilingai atrodo baltų žvakių ir vazų kompozicijos, tačiau spalvinius derinius galite improvizuoti, o įkvėpimo ieškoti Pinterest.
 3. ŽVAKĖS IR VEIDRODIS. Galimi du dekoro variantai su veidrodžiu. Vienas kai žvakes dedate ant veidrodinio paviršiaus, o kitas kai žvakes komponuojate šalia stovinčio ar kabančio veidrodžio taip, kad jos atsispindėtų jame. Uždegus žvakes liepsna atsispindės veidrodyje – šviesos ir spindėjimo kambaryje bus kur kas daugiau.

  SVARBU – patikrinkite ar veidrodinio paviršiaus padėklas nuo žvakių neįkaista, nes gali skilti.