KOLEKCIJOS

DARK aromatinių žvakių kolekcijoje rasite penkis egzotiškus kvapus: Jazminas ir kedras, Kubos naktys, Gaivusis pomelo, Medaus mėnuo ir Vakaro šnabždesiai.

Solidūs, stiprūs aromatai, tinkantys ir moteriškam, ir vyriškam skoniui. Įkvėpti kelionių, egzotiškų kraštų ir gyvenimo elegancijos. Tai aromatai puikiai tinkantys solidžiai dovanai, darbo kambario, ofiso dekorui ar individualiam pasimėgavimui.

Šios kolekcijos kvepiančios žvakės ir visi galimi jų dydžiai yra elegantiškuose juodo stiklo induose, žvakės supakuotos juodose dėžutėse.

WHITE kvepiančių žvakių kolekcijoje rasite šešis švelnius, lengvus, gėlių ir vaisių aromatų kupinus kvapus: Conte de Fee, Saldūs namai, Mėlynė su vanile, Kvapnus rytas, Uogų sodas, Slyva ir rožė.

Kvapai įkvėpti atsiminimų apie namų jaukumą, karštą obuolių pyragą, pilni vaikystės vasarų gaivos ir skonių asociacijų bei įspūdžių. Šie aromatai švelnūs ir jaukūs, puikiai tinka gyvenamosiose patalpose, biuruose, dovanoms, individualiems poreikiams.

Šios kolekcijos kvepiančios žvakės ir visi galimi jų dydžiai yra elegantiškuose balto stiklo induose, žvakės supakuotos baltose dėžutėse.