DARK aromatinių žvakių kolekcijoje rasite keturis egzotiškus kvapus: Jasmine & Cedar, Cuban Tobacco, Sparkling Pomelo, Honey Dreams.

Solidūs, stiprūs aromatai, tinkantys ir moteriškam, ir vyriškam skoniui. Įkvėpti kelionių, egzotiškų kraštų ir gyvenimo elegancijos. Tai aromatai puikiai tinkantys solidžiai dovanai, darbo kambario, ofiso dekorui ar individualiam pasimėgavimui.

Šios kolekcijos kvepiančios žvakės ir visi galimi jų dydžiai yra elegantiškuose juodo stiklo induose, žvakės supakuotos juodose dėžutėse.

WHITE kvepiančių žvakių kolekcijoje rasite septynis švelnius, lengvus, gėlių ir vaisių aromatų kupinus kvapus: Conte de Fee, Sweet Home, Blueberry & Vanilla, Apple Pie, Juicy Red, English Rose, Plum & Rose.

Kvapai įkvėpti atsiminimų apie namų jaukumą, karštą obuolių pyragą, pilni vaikystės vasarų gaivos ir skonių asociacijų bei įspūdžių. Šie aromatai švelnūs ir jaukūs, puikiai tinka gyvenamosiose patalpose, biuruose, dovanoms, individualiems poreikiams.

Šios kolekcijos kvepiančios žvakės ir visi galimi jų dydžiai yra elegantiškuose balto stiklo induose, žvakės supakuotos baltose dėžutėse.