KELIONIŲ NAMŲ KVAPŲ KOLEKCIJA

Kol po pasaulį keliaujame daugiau mintimis, o atradimų troškimas kompensuojamas laiku jaukiuose namuose – siūlome Jums pojūčių kelionę. Atrinkome ir sukūrėme namų kvapus, kurie pažadina jutimus ir sukuria skirtingas nuotaikas, o išsiilgusius kelionių – nukelia į tolimus pasaulio kraštus.

Kelionių namų kvapų kolekcija

Nuo Maroko gaivių kedro natų iki paslaptingų Dubajaus įkvėptų prieskoninių aromatų ar muskusinio Kubos kvapo. Uoslės pagalba keliaukime aplink pasaulį – net jei tik akimirką.

Prabangūs namų kvapai

Kryptis Marokas

Namų kvapas „Jazminas ir Kedras“

Stiprus ir sausokas kedras pinasi su minkštu bei salsvu jazminų aromatu. Derinys veda į baltų gėlių, tiršto gintaro, pačiulio ir muskuso kompoziciją. Paslaptingas, aštriomis užuominomis aromatas, nukels į Maroko Atlaso kalnus, palies nuotykių pasiilgusių keliautojų dvasią.

NORIU IŠBANDYTI

Kryptis Dubajus

Namų kvapas „Dubajaus kopos“

Įkvėptas karščiu alsuojančios Arabijos dykumos saulės šis kvapas kuria harmoniją tarp subtilių citrusų, mėtos ir gilių levandos, gintaro, jazminų bei imbiero natų. Stiprūs muskuso ir santalo tonai sužadina norą tyrinėti Artimųjų Rytų paslaptis.

NORIU IŠBANDYTI
Prabangūs namų kvapai
Klasikinė kolekcija

Kryptis Kuba

Namų kvapas „Kubos naktys“

Jei mintyse Kubą siejate su prieskoniais, cigarais, senoviniais automobiliais ir temperamentingais žmonėmis – „Kubos Naktys“ namų kvapas būtent toks. Aromatas kupinas šiltų džiūstančių tabako lapelių, dūminio vetiverio, ąžuolinių konjako bačkų aromatų. Tai gili ir aistringa kvapo kompozicija. Esame tikri, nenorėsite juo dalintis su niekuo kitu.

NORIU IŠBANDYTI

Jums taip pat gali patikti