Dovanos vyrams

Kvepiančios ir prabangios dovanos vyrams. Apdovanokite jį ypatingu dėmesiu su J&E Handmade Candles kolekcijos namų kvapais ir žvakėmis.

Kelionių kolekcija vyrams

Pažadinkite jame keliautojo ir atradėjo dvasią kartu su rafinuotais aromatais. Atrinkome ir sukūrėme žvakes, namų kvapus, kurie pažadina jutimus ir sukuria skirtingas nuotaikas, o išsiilgusius kelionių – nukelia į tolimus
pasaulio kraštus.

Kelionių kolekcija – kryptis Marokas.

Stiprus ir sausokas kedras pinasi su minkštu bei salsvu jazminų aromatu. Derinys veda į baltų gėlių, tiršto gintaro, pačiulio ir muskuso kompoziciją. Paslaptingas, aštriomis užuominomis aromatas, nukelia į Maroko Atlaso kalnus, paliečia nuotykių pasiilgusių keliautojų dvasią. Atraskite aromatą Jazminas ir kedras

Kelionių kolekcija – kryptis Kuba

Egzotiškas gamtovaizdis, prieskoniais ir cigarais kvepiančios miestų gatvės, senoviniai automobiliai ir temperamentingi žmonės – tai Kuba. Kubos Naktys,  kupinas džiūstančių tabako lapelių, dūminio vetiverio, ąžuolinių konjako bačkų, aromatas. Tai gili ir aistringa kvapo kompozicija. Esame tikri, nenorėsite juo dalintis su niekuo kitu.

 

Dovanos veikliam vyrui

Po intensyvių dienos darbų gera grįžti į namus. Svarbiausia, kad pasitiktų jus malonia atmosfera, kur galite atsipalaiduoti po ilgos dienos. Namų jaukumas kuriamas kokybiškais interjero sprendimais, tačiau  kviečiame nenuvertinti kvapo galios. Namų kvapai daug pasako apie jūsų gyvenimo būdą. Kvapai kuria skirtingas nuotaikas erdvėse ir kelia prisiminimus. Išnaudokite tai nuo prieškambario iki vonios kambario ir namų spa procedūrų.

Dovanos vyrams: muskusinis ar gėlių kvapas?

Moderni parfumerija kuria nuostabius daugiasluoksnius aromatus. Tiršti, sunkūs  aromatai dažnai praturtinami gėlių ir vaisių natomis – taip gimsta vyriški aromatai su elegantiškomis užuominomis į švelnumą ir gaivą. 
Renkant namų kvapą ar žvakę, kaip dovanas vyrams, svarbiau yra ne tai, ar kvapas pakankamai vyriškas, o tai ar jis tinka asmenybei.

Dovanojate artimajam kvepiančią žvakę svetainėje? Puiku, nepabijokite aromato su sausomis, tirštomis pagrindinėmis natomis, tačiau pirmiausia pasitinkantį uoslę baltų gėlių akordais. Kuriate kvapnius įspūdžius mylimajam – dovanokite džentelmenų klubo atmosferos įkvėptą Kubos naktys, ar minkštesnės kompozicijos romantiškesnę versiją – Medaus mėnuo.
Gaminame rankomis su meile ir geriausiomis intencijomis, kad būtų gera dovanoti.