Dovanų rinkiniai

Dovanų rinkiniai, kruopščiai atrinkti ir sukurti taip, kad nereikėtų galvoti apie estetišką pakavimą. Juose rasite prabangiai kvepiančias rankų darbo žvakes, namų kvapus. Ieškantiems dar daugiau išskirtinumo, siūlome Aura namų kvapų rinkinius su keramikinėmis kvapų vazomis.

Namų kvapų  ir kiti dovanų rinkiniai

NAUJIENA
NAUJIENA
6.00 14.50 
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

Kvepiančios žvakės ir namų kvapai yra viena gražiausių dovanų bet kuriam mylimam žmogui. Ieškote ką padovanoti geriausiems draugams įkurtuvių proga, mamai, sesei, o gal kolegai? Rinkitės tai kas jau elegantiškai supakuota ir kvepia prabangiai. Kvepiančios žvakės, namų kvapai turi puikų bruožą akimirksniu sukurti tam tikrą nuotaiką erdvėje, priklausomai nuo Jūsų pasirinkto kvapo. 

Renkant aromatą, naudinga žinoti kur galimai žmogus naudos kvepiančią žvakę ar namų kvapą. Nors šiuo metu labai gaji tendencija neskirstyti aromatų į moteriškus ir vyriškus, tenka pripažinti, kad vyraujantys kvapų pasirinkimai yra. Elegantiškas, gilus orchidėjų ir lotosų aromatas išskirtinai pamėgtas klienčių moterų, o medienos ir tabako lapelių kupinas Kubos naktys  – mėgstamas abiejų.