Rankų darbo namų kvapai

Kaip gera įžengti į namus, kuriuose gyvena laimė ir sklinda turtingi, rafinuoti namų kvapai, pasakojantys čia gyvenančių žmonių istorijas, kviečiantys pasilikti. Paverskite savo interjero erdves namais kartu su J&E Handmade Candles rankomis gaminamais, daugiasluoksniais namų kvapais. 

Kvapai – neatsiejama
namų dalis

Namų kvapai – tai galimybė kurti skirtingas nuotaikas namų erdvėse, praturtinti savo kasdienius ritualus prabangiais kvapais. Derinkite erdvėse namų kvapus su kvepiančiomis žvakėmis, komponuokite vienus, ar rinkitės kaip estetišką  dovaną artimiesiems.

Stilinga klasika namams

Klasikinė kolekcija

Rankų darbo prabanga

Namų kvapai Aura

Jei norite padaryti gerą pirmąjį įspūdį, kvepiantis prieškambaris  – puikus būdas. Kurkite svetingą atmosferą vos tik įėjus į namus. Čia dera žemiški ir šilti kvapai, kurie padeda atsipalaiduoti ir suvokti  – išorinis pasaulis liko už durų. Rekomenduojame aromatus iš medienos, pačiulio, odos ar net tabako natų. Saldūs, gėlių ir vaisių, galbūt su rytietiškomis užuominomis, kvapai padeda sukurti jaukią atmosferą. Didelėse svetainėse apsvarstykite galimybę naudoti namų kvapą su tvirtesnėmis natomis, kad kvapas pasiektų visas kambario erdves.

Miegamasis labai intymi erdvė, rekomenduojame apsvarstyti ar jame norite aromato, ar paliekate neutralią erdvę. Jei nuspręsite miegamąjį kvėpinti – rinkitės gaivius, švelnius aromatus, venkite intensyvių. Jei norite savo namų ofise kurti darbingą atmosferą – atraskite vietos namų kvapui ant darbo stalo. Prieskonių kvapo akordai, šiltas gintaro ir pačiulio derinys padeda išvengti blaškymosi.

Jei visus namus kvėpinate vienodu kvapu, gaila, bet neišnaudojate kvapų galimybių. Skirtingi kvapai kuria skirtingas nuotaikas. Todėl kvapas, kuris naudojamas darbo erdvėje vargiai ar bus tinkamas svetainėje. Juk nenorėtumėte mieloje šeimos ar draugų kompanijoje, pašonėje turėti kažką, kas primintų apie nebaigtus darbus?

Namų kvapai universali dovana – tinka daugeliui progų. Juos vertina moterys ir vyrai, nes tai dovana, kurią lengva pritaikyti.  Visiems juk patinka kvepiantys namai ar darbo erdvė. Namų kvapus galite dovanoti vienus ar derinant šalia kvepiančios žvakės, knygos, kitų dovanų. Aromatą  rinkite vadovaujantis keliais aspektais: kokioje erdvėje jis bus statomas, moteriai ar vyrui renkate, kokią nuotaiką norite “padovanoti”. Jei vis dėl to abejojate –  galite dovanoti dovanų kuponą.

Praktiškiems kvapų mylėtojams

Namų kvapų papildymai

Jūsų kvepiančioms kelionėms

Kvapai automobiliui

Net jei namų interjere puikuojasi rankų darbo persiški kilimai, vertingi meno kūriniai – tai kaip kvepia Jūsų namai yra nemažiau svarbu. Kvapas tarsi aura, suformuoja  įspūdį apie namus.