KVEPIANČIOS ŽVAKĖS

Kvepiančios žvakės iš natūralaus sojų vaško įkvėptos kelionių ir gamtos aromatų. Sukūrėme ir kruopščiai atrinkome kvepiančių žvakių kolekcijas White ir Dark, kuriose rasite gėlių, medienos, rytietiškus  aromatus.  Aromatinės žvakės gaminamos iš sojų vaško ir aukštos kokybės kvapiųjų aliejų (be ftalatų ir parabenų), juodo arba balto stiklo indeliuose. Elegantiška žvakių išvaizda, puikiai tinka namų jaukumui kurti, originalioms dovanoms. Pasinerkite į kvapų pasaulį, atraskite žvakių magiją.

Kvepiančios žvakės

KVEPIANČIOS ŽVAKĖS
IR MEDIENOS AROMATAI 

Medienos aromatai pasižymi sodriais dervų, balzamų tonais ir pustoniais. Dažnai jie derinami su prieskoniais, gėlėmis. Tai gilūs ir paslaptingi kvapai. Sukelia prisiminimus bei asociacijas apie pasivaikščiojimus miškais, senas girias. Kuria paslaptingą nuotaiką, tarsi būtumėte didelėje bibliotekoje ar gintaro dirbtuvėse.

GĖLIŲ AROMATAI

Gėlių kvapų šeima išraiškinga savo aromatų gausa, kurią suteikia deriniai su medienos, vaisių, rytietiškais prieskoniais. Nesvarbu, ar tai pavasarinių pakalnučių svajingas dvelksmas, ar prabangus rožių gaivumas auštant, gausybė žibuoklių, ar egzotiškiausios pasaulio gėlės – tai užburia ir apgaubia švelnumo, ir elegancijos šydu.

Kvepiančios žvakės
RYTIETIŠKAIS motyvais

Rytietiškų kvapų šeimos žvakėse atrasite aromatus apimančius tokius prieskonius kaip vanilė, cinamonas, imbieras, gvazdikėliai. Kompozicijos gyvos ir ryškios, kartais su dūminiais akcentais, kartais rūgštumo pojūčiu. Tai šilti ir jaukūs aromatai su gintaro, gėlių deriniais.

VAISIŲ ir Žolelių KVAPAI

Vaisių ir uogų kvapai sujungia skonius ir kvapus, kad sujaudintų mūsų uoslę ir emocijas. Čia atrasite saulėtos vasaros gaivumą, sultingą vaismedžių gyvybingumą, nupjautos žolės dvelksmą. Citrusų rūgštumas deriniuose su gėlių aromatais.