Kvepiančios žvakės

Kvepiančios žvakės iš natūralaus sojų vaško, įkvėptos kelionių ir gamtos aromatų. Pasinerkite į kvapų kolekcijas, atraskite žvakių magiją. Sukūrėme ir kruopščiai atrinkome kvepiančių žvakių kolekcijas White, Dark ir Luxury, kuriose rasite gėlių, medienos, rytietiškus aromatus.

 

Mes žinome kaip
sukurti žvakės magiją

J&E Handmade Candles kvepiančios žvakės liejamos Lietuvoje ir tik rankomis. Šviesos ir kvapo magija, kuri telpa žvakėje ir keliauja į jūsų namus, reikalauja didžiausio kruopštumo ir kantrybės. Žvakių gamyba, kvapo kūrimas  – ilgai trunkantis, daug veiksmų apimantis procesas.

Teiginys “rankų darbo žvakės” mums reiškia kokybę, vertybes ir jaukumą, todėl kiekviena žvakė, iki iškeliaujant į jūsų namus, pereina apie 20 skirtingų etapų mūsų įgudusiose rankose.

Jausmingai kasdienai

White žvakių kolekcija

Prabangos aromatai

Dark žvakių kolekcija

Į kvepiančias žvakes žiūrime ir jas vertiname, ne tik, kaip namų dekoro aksesuarus. Tikime, žvakės skleidžiamas aromatas, liepsnos grožis, kuria jaukumo atmosferą namuose, įkvepia gyventi kokybiškiau, skatina mus tobulėti.

Todėl žvakių gamybos procese kruopščiai saugome tradicijas, visus veiksmus atliekame rankomis. Šalia tradicijos deriname profesionalumą ir mokslą. Tai reiškia, kad gaminame žvakes iš medžiagų, kurios yra ištestuotos būtent žvakių gamybai, sertifikuotos ir atitinka reglamentus. Patį gamybos procesą stebime ir neautomatizuojame, kad kiekviename žingsnyje dalyvautume mes patys, amatininkai.

Žvakių gamyboje galima procesą paprastinti ir greitinti, tačiau smulkmenos sudaro esmę. Gaminame žvakes nedideliais kiekiais, kad galėtume stebėti kokybę. Sojų vaškas šildomas iki tam tikros temperatūros ir lėtai maišomas su kvapiaisiais aliejais. Šiam mišiniui pasiekus atitinkamą temperatūrą, į paruoštus žvakių indus su dagtimis pilame vašką.

Kiekvienas žvakių dydis turi tik jam atrinktas dagtis, pagal indo diametrą, kad galėtumėte mėgautis praktišku žvakės degimu laiko ir kokybės atžvilgiu. Kiekvieną kartą kai naujo aromato žvakė yra ruošiama į mūsų kolekciją, ją testuojame iš naujo. Stebime kaip skleidžiasi aromatas degant žvakei ir kaip būnant  neuždegtai.

 

Elegantiškam stalo dekorui

Sojų vaško žvakių kolekcija

Namams ir dovanoms

Luxury žvakių kolekcija

NAUJIENA
6.00 14.50 
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
NAUJIENA
16.00 18.00 
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Akcija!
NAUJIENA
Original price was: 22.00 €.Current price is: 20.00 €.