KVEPIANČIOS ŽVAKĖS

Sukūrėme ir kruopščiai atrinkome kvepiančių žvakių kolekcijas, kuriose, tikime, rasite Jums patinkančius aromatus. Šios WHITE ir DARK kvapiųjų žvakių kolekcijos yra įkvėptos kelionių, gamtos, nuotykių troškimo, skirtos jaukioms akimirkoms sukurti Jūsų kasdienybėje. Aromatinės žvakės gaminamos iš sojų vaško ir aukštos kokybės kvapiųjų aliejų (be ftalatų ir parabenų), juodo arba balto stiklo indeliuose. Elegantiška žvakių išvaizda, puikiai tinka namų dekorui, jaukumui gyvenamosiose erdvėse kurti, originalioms dovanoms.

Stalo dekoras gėlėmis ir kvepianti žvakė

MEDIENOS KVAPAI

Tai gilūs ir paslaptingi kvapai. Medienos aromatų šeima pasižymi išskirtinėmis ją sudarančių medžiagų savybėmis. Šios kvapų šeimos žvakės pasižymi  sodriais medienos, dervų ir balzamų tonais, ir pustoniais. Sukelia prisiminimus bei asociacijas apie pasivaikščiojimus miškais, senas girias. Kuria paslaptingą nuotaiką, tarsi būtumėte didelėje bibliotekoje ar gintaro dirbtuvėse.

GĖLIŲ KVAPAI

Gėlių kvapų šeima išraiškinga savo aromatų gausa, kurią suteikia gėlės bei jų deriniai su medienos, vaisių, rytietiškais prieskoniais. Nesvarbu, ar tai pavasarinių pakalnučių svajingas dvelksmas, ar prabangus rožių gaivumas auštant, gausybė žibuoklių, ar egzotiškiausios pasaulio gėlės – tai užburia ir apgaubia švelnumo, ir elegancijos šydu.

RYTIETIŠKI KVAPAI

Rytietiškų kvapų šeimos žvakėse atrasite aromatus apimančius tokius prieskonius kaip vanilė, cinamonas, imbieras, gvazdikėliai. Kompozicijos gyvos ir ryškios, kartais su dūminiais akcentais, kartais rūgštumo pojūčiu. Tai šilti ir jaukūs aromatai su gintaro, gėlių deriniais.

VAISIŲ ir Žolelių KVAPAI

Vaisių ir uogų kvapai sujungia skonius ir kvapus, kad sujaudintų mūsų uoslę ir emocijas. Čia atrasite saulėtos vasaros gaivumą, sultingą vaismedžių gyvybingumą, nupjautos žolės dvelksmą. Citrusų rūgštumas deriniuose su gėlių aromatais.