KVAPŲ KOLEKCIJOS

 J&E Handmade Candles kvepiančioms sojų vaško žvakėms ir namų kvapų aromatams sukūrėme dvi kolekcijas: White ir Dark. Šiose kolekcijose telpa gėlių ir vaisių aromatai, medienos sodrūs akordai, šviežios žolės šnarėjimas ir aistringas Rytų temperamentas.

White kvapų kolekcija

White kvapų kolekcijoje atrinkti švelnūs, gaivūs, kupini šiltos vasaros prisiminimų aromatai. Čia vyrauja vaisių ir gėlių kvapų natos, kurios pinasi su rytietiškomis užuominomis. Kartkartėmis elegantiški gėlių ir vaisių kvapai suskamba nuostabiomis dermėmis su muskusu ir gintaru, egzotiškomis gėlėmis ir šiltomis medienos natomis.

Aksominis bijūnas

Kvapo natos. Viršutinės: bijūnai, Damasko rožės. Vidurinės: gvazdikėlis, gintaras, riešutai, pienas. Pagrindinės: vanilė, saldi riešutų pasta (praline), agarmedis.

Kvapo šeima: gėlių – rytietiškų kvapų šeima.

Aksominis bijūnas gėlė

Conte De Fee

Kvapo natos. Viršutinės: mandarinas ir persikas, žali lapeliai, raudoni vaisiai. Vidurinės: jazminas ir rožė. Pagrindinės: vanilė, mediena, gintaras, muskusas.

Kvapo šeima: gėlių kvapų šeima dermėje su vaisių akordais.

Persikai ir knyga

Arabijos paslaptys

Kvapo natos. Viršutinės: žali lapeliai, citrusai, mėtos. Vidurinės: pačiulis, levanda, gintaras, jazminas, imbieras. Pagrindinės: vanilė, muskusas, santalas.

Kvapo šeima: rytietiškų kvapų šeima.

Arabijos paslaptys kvapas

Slyva ir Rožė

Kvapo natos. Viršutinės: slyva, juodasis serbentas, rožė, bergamotė, apelsinas. Vidurinės: juodoji vyšnia, cinamonas, džiovinta slyva, gvazdikėlis, muskusas. Pagrindinės: pačiulis, vanilė, Tonka pupelės.

Kvapo šeima: rytietiškų kvapų šeima su gėlių ir vaisių užuominomis.

Slyvos

Uogų sodas

Kvapo natos. Viršutinės natos: rabarbaras, greipfrutas. Vidurinës natos: obuolys, braškė, avietė, slyva. Pagrindinës natos: muskusas, vanilė, kedras.

Kvapo šeima: vaisių aromatai.

Uogų sodas

Mėlynės su vanile

Kvapo natos. Viršutinės natos: cinamonas, obuolys, apelsinas. Vidurinės natos: cinamonas ir obuolys. Pagrindinės natos: vanilė ir cinamonas.                                                              

Kvapo šeima: kalėdinis, vaisinis.

Mėlynės su vanile

Kvapnus rytas

Kvapo natos. Viršutinės natos: cinamonas, obuolys, apelsinas. Vidurinės natos: cinamonas ir obuolys. Pagrindinės natos: vanilė ir cinamonas.

Kvapo šeima: kalėdinis, vaisinis.                                                                    

Kvapnus rytas

Saldūs namai

Kvapo natos. Viršutinės natos: bruknė ir apelsinas. Vidurinės natos: jazminas ir lelija. Pagrindinės natos: santalas, kedras, muskusas, vanilė, cinamonas.

Kvapo šeima: gėlių kvapų šeima (gėlių ir vaisių derinys su rytietiškais motyvais).

Cinamonas ir šilta kava

Dark kolekcijos kvapai

Dark kvapų kolekcija

Šioje kolekcijoje esantys aromatai nuo White kolekcijos labiausiai skiriasi savo daugiasluoksniškumu ir gyliu. Kvapai pasižymi tirštais, žemiškais akordais. Nesvetimos yra sunkios ir sausos medienos, smilkalų natos. Tačiau galima rasti ir kvapų, kurie bus kupini saldumo, švelnios rūgšties, arba priešingai intensyvios gaivos.

Su kuo asocijuojasi šios kolekcijos aromatai? Su kelionėmis, atradimais, nuotykiais. Gal todėl čia ir sugulė aromatai keliantys asociacijas su skirtingomis šalimis. Su tolima ir egzotiška Kuba, su Italijos vynuogynais, Airijos barais, ar paslaptingais Rytais. Ši kvapų kolekcija jausminga, maloniai intymi, ir skleidžiasi aistra gyventi.

Gaivusis pomelo

Kvapo natos. Viršutinės: greipfrutas, apelsinas, pomelo, romas. Vidurinės: rabarbarai, nektarinas, arbūzas, slyva, jazminas. Pagrindinės: muskusas.

Kvapo šeima. Citrusiniai ir šviežūs kvapai, stiprios vaisinės natos.

Gaivusis pomelo

Jazminas ir kedras

Kvapo natos. Viršutinės: bergamotė, eukaliptas, čiobreliai. Vidurinės: jazminas, kedras, vetiveras. Pagrindinės: pačiulis, gintaras, kakava, ąžuolas, Tonka pupelės, muskusas.

Kvapo šeima. medienos kvapai.

Kedrų miškas

Kubos naktys

Kvapo natos. Viršutinės: žalioji citrina, mėta, konjakas.Vidurinės: jazminas, gvazdikėlis, vetiveras. Pagrindinės: ąžuolas, smilkalai, muskusas.

Kvapo šeima: rytietiški kvapai su stipriomis medienos užuominomis.

Tabakas

Medaus mėnuo

Kvapo natos. Viršutinės: tabakas, medus, prieskoniai, citrusai. Vidurinės: tabakas, santalas. Pagrindinės: gintaras, Tonka pupelės, pačiulis, medus.

Kvapo šeima: rytietiškų kvapų šeima su medienos užuominomis.

Medus

Šokolado debesys

Kvapo natos. Viršutinės: šokoladas, viskis. Vidurinės: deginta karamelė, durpės. Pagrindinės: vanilė.                                                                         

Kvapo šeima: rytietiškų kvapų šeima.          

Šokolado debesys

Toskanos kalvos

Kvapo natos. Viršutinės: šviežiai skinti pomidorų lapeliai. Vidurinės: raudonėliai, Sicilijos citrinmedžiai, apelsinai. Pagrindinės: aromatiniai miškai.

Kvapo šeima: šviežių kvapų šeima.

Toskanos kalvos

Vakaro šnabždesiai

Kvapo natos. Viršutinės: bergamotė, ylang ylang, triufeliai. Vidurinės: orchidėja, lotosas. Pagrindinės: vanilė, santalas, vetiveras, šokoladas.

Kvapo šeima: gėlių kvapų šeima.

Lotosas gėlė

KAIP SKAITYTI KVAPŲ NATAS?

Pagrindinės natos užuodžiamos pirmiausiai, sukelia pirminį įspūdį ir turi didžiausią poveikį. Vidurinės natos atsiskleidžia viršutinėms blėstant ir išlieka visą laiką, šios kvapų natos sudaro apie 70 procentų visos kvapo kompozicijos. Pagrindinės natos sudaro kvapo pagrindą, yra labai sodrios ir ilgai išliekančios.