KVAPAI TAVO AKIMIRKOMS

Mūsų namai – tai saugus uostas mums. Ir nesvarbu ar tai šalta žiema lydima ilgų ir tamsių vakarų, ar svaigi vasara. Namai tai vieta kur esame labiausiai savimi. Norėdami jums padėti namus paversti dar jaukesniais ir pripildyti juos elegancijos, J&E Handmade Candles siūlo tai padaryti su kvapniais produktais, sukurtais būtent tam.

Jaukios akimirkos prie arbatos puodelio

Leiskite sau mėgautis ramiais ir jaukiais pokalbiais, mėgstama arbata, būvimu su artimaisiais, jaukiai šviečiančių žvakių apsuptyje ir malonių kvapų dvelksme.

Įdomiausi pokalbiai prie stalo

Popietės užkandžiai ar vakarienė gali virsti jaukiu laiku įdomiems pokalbiams degančių žvakių ir malonių kvapų apsuptyje. Sukurkite savo namų vakarienėms atmosferą lyg restorane.

Kai gimsta nauji receptai virtuvėje

Pasinerkite į skonių ir kvapų kelionę, atraskite iš naujo smagumą gaminti ir dalintis. Įkvepiantys kvapai kviečia pasinerti į buvimo kartu su šeima akmirkas.

Skirkite laiko sau, procedūroms

Pripildykite vonios aplinką žvakių šviesų, romantiško aromato, ir pasinerkite į procedūrų teikiamus malonumus. Skirkite savo kūnui dėmesio ir nepamirškite palepinti jo prabangiais kūno losjonais, aliejais.

Romantiškiems vakarams 

Toms akimirkoms kai liekate dviese, ir visai nesvarbu kiek laiko esate kartu. Šilti ir jaukūs pokalbiai, prisiminimai, meilės kupini ateities pažadai vienas kitam.  Sukurkite romantišką ir svajingą atmosferą žvakių šviesoje, o nuostabūs, intymūs kvapai ją papildys.

Laikas vyriškoje draugijoje

Švelnus tabako lapelių dvelksmas, medienos aromatų šokis su lengvomis prieskonių, durpių, senų ąžuolo statinių užuominomis – viskas elegantiška ir rafinuota.