MŪSŲ REKOMENDACIJOS

Mielas kliente,

Kiekviena J&E Handmade Candles žvakė yra pagaminta rankomis, todėl galimi nedideli formos,  paviršiaus faktūros, svorio, spalvos pakitimai, tačiau jie neturi įtakos kokybei. Dėl temperatūros kaitos, transportavimo sąlygų gali atsirasti oro tarpų, įtrūkimų – tai natūralu.

Vaško atspalvis gali skirtis dėl naudojamų kvapiųjų aliejų. Prekių nuotraukose matomas žvakės atspalvis gali skirtis ir ne visuomet tiksliai atvaizduoti prekės tikslią spalvą. Jei abejojate dėl nuotraukoje matomų ir prekės savybių, parašykite mums info@jehandmadecandles.lt.

Įsigijus mūsų kvepiančių žvakių, prieš mėgaujantis jų teikiama šiluma ir aromatais kviečiame susipažinti su saugaus ir taisyklingo žvakių deginimo taisyklėmis.

SAUGUS ŽVAKĖS DEGINIMAS

  1. Jei žvakė turi papildomus dekoratyvinius elementus (žiedlapiai, apsauginiai dangteliai, etiketės ir panašiai), prieš ją uždegant – nuimkite šias detales.
  2. Prieš uždegant žvakę, patrumpinkite dagtį, jis neturėtų būti ilgesnis nei 1,5 cm.
  3. Prieš uždegant žvakę įsitikinkite ar šalia žvakės nėra lengvai užsiliepsnojančių daiktų (popieriaus, knygų, užuolaidų, elektros laidų, plastiko, kilimų ir kt. ), įvertinkite, kad šalia esantys daiktai gali įkaisti ar pradėti lydytis nuo karštos žvakės liepsnos.
    • Pasirūpinkite kad paviršius ant kurio statote žvakes būtų nedegus ir stabilus.
    • Įsitikinkite ar žvakės indas nepažeistas, neįtrūkęs.
    • Jei deginsite ne vieną, o kelias žvakes, rekomenduojama tarp jų palikti 10 cm tarpą. Kitu atveju šalia esančios žvakės šiluma gali įtakoti greitesnį ir netolygų kitų žvakių degimą.
  4. Rekomenduojame deginti žvakes išvėdintoje patalpoje. Tai leis jums mėgautis maloniais žvakių aromatais. Tačiau patalpoje neturėtų būti skersvėjų. Atidarytas langas gali įtakoti netolygų žvakės degimą, taip pat vėjas gali nupūsti kibirkštis prie kitų daiktų ir sukelti gaisrą. Deginkite žvakes uždaroje patalpoje.
    • Laikykite degančias žvakes toliau nuo judančių žmonių. Neatsargiai pasilenkus ar papūtus vėjui gali užsidegti drabužiai ar plaukai. Įvertinkite ar judriame vakarėlyje tikrai tinkama deginti žvakes.
  5. Degančios žvakės liepsna turėtų būti ne didesnė nei 1-1,5 cm. Jei dagtis yra per ilgas ar pakrypęs, degimas bus nelygus, o vaškas  indelio viduje tirps netolygiai. Liepsnai tapus per didele, užgesinkite žvakę ir dagtį patrumpinkite paprastomis ar specialiai tam skirtomis žirklėmis.
    • Kartais degant žvakei ant dagčio galiuko susidaro „kepurėlė“, ją nukirpkite – žvakė degs tolygiau. „Kepurėlė“ ant dagties nėra brokas – tai natūralus reiškinys sojų vaško žvakėse.
    • Deginant žvakę pirmą kartą, leiskite tirpstančiam vaškui pasiekti indelio sieneles, (rekomenduojama kad visas žvakės diametras pasidengtu skystu vašku), taip išvengsite „tunelio“ susidarymo ir kitu degimu žvakė degs tolygiau.
    • Jei liepsna krypsta į vieną pusę, užgesinkite žvakę ir vaškui dar nesustingus, pakreipkite dagtį į priešingą pusę (naudokitės kokiu nors daiktu, nelieskite karšto dagties rankomis).
    • Deginant žvakę pirmą kartą rekomenduojama deginti ne trumpiau nei tirpstantis vaškas padengia visą žvakės diametrą, tačiau ne ilgiau nei 4 val. Jei norite mėgautis kokybišku žvakės degimu ir aromatu, rekomenduojama žvakę užgesinti, atvėsus vaškui patrumpinti dagtį ir tuomet vėl uždegti. Jei norite mėgautis ilgesnėmis žvakės degimo valandomis, leiskite ištirpusiam vaškui sukietėti ir tik tada uždekite žvakę vėl.
    • Neleiskite patekti dagčiui ar degtukams į tirpstantį žvakės vašką, nes jie gali užsidegti.

 

  1. Nepalikite degančios žvakės be priežiūros. Prieš išeinant iš patalpos užgesinkite žvakes ir įsitikinkite, ar dagtis nesmilksta. Užgesinti žvakes saugiausia specialiu tam skirtu gaubtuvėliu.
  2. Nelieskite ir neneškite degančios žvakės. Jei norite žvakę pernešti į kitą patalpą, užgesinkite ją ir tik tada perneškite. Atsargiai, žvakės indas gali būti įkaitęs!
  3. Laikykite žvakes vaikams ir gyvūnams nepasiekiamoje vietoje.

Mėgaukitės žvakių šiluma atsakingai!