J&E HANDMADE CANDLES ISTORIJA

J&E Handmade Candles istorija prasideda 2018 metais, kai mes, vyras ir žmona, pasidavėme avantiūrai sukurti kvepiančių žvakių kolekciją. 

ŠEIMOS VERSLAS

2018 m. lapkritį J&E Handmade Candles oficialiai pradėjo savo veiklą. Tai šeimos veikla, vystoma su meile ir entuziazmu. 

PIRMOJI KVAPŲ KOLEKCIJA

Veiklos pradžioje sukūrėme ir atrinkome šešių aromatų kolekciją. Dalis šių aromatų yra tapę labiausiai pageidaujamais. Kubos naktys, Medaus mėnuo, Saldūs namai, Jazminas ir kedras – vieni pirmųjų kvapų, kuriuos pristatėme.

PUIKŪS ŽVAKIŲ KOMPANIONAI – NAMŲ KVAPAI

Pamėgę J&E Handmade Candles rankų darbo žvakių aromatus, Jūs įkvėpėte sukurti namų kvepalus. Pirmuosius namų kvapus Kubos Naktys pristatėme 2019 m.

MES ŽINOME “KAIP”

Sukauptų žinių ir patirties rezultatas – po 1,5 metų veiklos, gimsta nuoširdžios draugystės, bendri projektai su verslais, kurie neabejingi kvapų galiai. 

KVEPIANČIŲ ISTORIJŲ KOLEKCIJA

Antraisiais J&E Handmade Candles veiklos metais kvapų kolekciją išplėtėme iki 15 skirtingų aromatų kvepiančioms žvakėms ir 10 aromatų namų kvapams. Juk kiekvienų namų istorija kvepia kitaip.

NAUJAS ŽVAKIŲ DIZAINAS

2020 metais į kvepiančių žvakių asortimentą įtraukėme “Luxury” kolekciją. Naujo dizaino žvakių indai puikus kontrastas minimalistinėms White ir Dark kolekcijoms.