fbpx

2020 METŲ KVAPŲ TENDENCIJOS

Kvepianti žvakė Conte De Fee stikliniame inde

Štai ir jie – 2020  metai. Žadantys naujovių, netikėtimų, iššūkių ir nuoširdžiai tikimės, šie metai bus dosnūs naujų, prasmingų patirčių, gražių emocijų, atradimų ir naujų draugysčių.

2020 – 2021 metai – naujo dešimtmečio pradžia, o pasaulio gyvenimas ir toliau sukasi itin sparčiai. Esame liudininkai greitai besivystančios vysuomenės ir kiekvienas mūsų susiduriame su to skaudžiomis pasėkmėmis mūsų aplinkai, gamtai. Mes kaip ir daugelis jaučiame poreikį susigrąžinti šiek tiek privatumo ir susikurti ramybės akimirkas. Namai tarsi gimtasis lizdas, tam tinkamiausia vieta. Namuose visi turėtume jaustis laisvai, džiaugtis laiku skirtu tik sau ir artimiesiems.

Viskas priklauso nuo to kaip susikursime savo individualią aplinką, į kurią būtų gera sugrįžti po dienos darbų. Tapome    neatsiejami nuo technologijų. Jomis kuriame ir tobuliname rytojaus pasaulį. Tačiau technologijos nors ir suteikia komforto, nesuteikia tai ko mes trokštame – ramybės, romantikos, jausmo, emocijų, atsiminimų…

Atsvara technologijoms – gamtos pasaulis, žmogaus jausmai – meilė ir juokas. Būtent šie dalykai mus džiugina ir ramina, kuria namų atmosferą, kad ir kur bebūtume.

Tad kviečiame atsigręžti į žemiškus, pastelinius aromatų tonus ir spalvų paletę. Neatsitiktinai į savo „juoda ir balta“ derinį,  vizuale, komunikacijoje įtraukiame žalius ir rusvus atspalvius. O žvakių dizaine išliekame ištikimai švariai sojų vaško tektūrai ir kreminiai šviesiai spalvai, minimalistinei juodos ir baltos spalvos estetikai. Norime pakviesti iš naujo atrasti žemiškų, gaivališkų aromatų prabangą, švelnių ir rytietiškų kvapų eleganciją. Pristatydami savo asortimento naujienas ir visų metų tendencijas, pristatome ir 4 temas, kurios tarsi mantros šiems metams ir gyvenimo stiliui. Jos mus įkvėpia, skatina tikėti, kad kiekvienas mūsų galime susikurti jaukią ramybės oazę savo gyvenimuose pasitelkdami mėgstamus aromatus.

LAUKINIS ILGESYS

Mes keliaujame išsiilgę laukinės gamtos, egzotikos ir trokšdami įkvėpti visą žemės aromatų paletę.

  • NAUJIENA*. TOSKANOS KALVOS.  Grynas, kupinas vasaros gaivos aromatas. Aromatas turintis gilų žemišką pagrindą, papildytas citrinų giračių ir saulėje nokstančių apelsinų natomis. Kvapas įkvėptas kaimo, saulės nudegintų Toskanos kalvų, susipynusių su  vynmedžių ir raudonėlių gaiva. Mėgaukitės šiuo prabangiu žolelių aromatu ir sušildykite savo namų erdvę.
  • NAUJIENA*. LEVANDA. Aromatų klasika. Raminanti levandų kvapo simfonija padės namuose sukurti atpalaiduojančią atmosferą.
  • NAUJIENA*. PIPIRMĖTĖ IR EUKALIPTAS. Saldus ir stiprus, energizuojantis ir gaivinantis aromatas.

ĮSIJAUTIMAS IR TYLA

Mes nuo ryto iki vakaro apsupti žmonių, daiktų, mūsų protas nuolat dirba ir nė nepajuntame kaip pasiduodame švelniam gyvenimo chaosui.

Grįžkime į savo jaukų ir šiltą lizdą, tvirtovę – namus. Išjunkime Wi-Fi, nutildykime veikiančius prietaisus. Išpildykime savo troškimą rasti jaukumą, empatiją, artimojo buvimą, namų aksominę tylą ir intymumą.

  • NAUJIENA*. ARABIJOS PASLAPTYS.  Šviežios viršutinės aromato natos susideda iš citrusinių vaisių krepšelio, greitai susiliejančio su šilto pačiulio ir svaiginančio jazmino žiedo aromatu. Puikiai suderintas su minkštu ir  saldžiu miškų, geidulingo gintaro, muskuso ir vanilės pupelių pagrindu.
  • NAUJIENA*. ŠOKOLADO DEBESYS. Saldus, intensyvus dūminis aromatas iš vanilės, šokoladinio viskio ir durpių tonų.
  • MEDAUS MĖNUO. Tamsus ir galingas tabako lapelių dvelksmas, praturtintas medaus akordais.

LAIKAS SAU

Nė nereikia sakyti, kad gyvename neramiais laikais. Mus veikia susipynusios kultūros, idėjos ir įstikinimai, kiekveną dieną esame atakuojami begalinės informacijos srauto.

Raskime laiko sau. Paverskime namus savo ramybės fortu. Nesvarbu ar tai bus modernus minimalizmas ar jaukus ir netobulas provincijos gyvenimo stilius, svarbu, kad tai teiktų ramybę. Švelnūs ir natūralūs atspalviai, šiltos medžiagos ir tekstūros mus apgaubia ir veikia tarsi skydas nuo išorinio šurmulio.

  • NAUJIENA*. AKSOMINIS BIJŪNAS. Stulbinantis, sodrus ir šiltas aromatas su Damasko rože ir agarmedžiu, riešutų saldumo užuominomis.
  • KUBOS NAKTYS. Sodrūs ąžuolo ir smilkalų tonai vienoje kvapų simfonijoje. Telieka užmerkti akis ir mintimis pasileisti kelionėn po Kubą. Įsivaizduokite karštuosius tropikus, Havana, aistringi ir temperamentingi kubiečiai, unikali kultūra – štai tokias asociacijas gali sukelti šis nuostabus aromatas. Kvapas sodrus, tačiau turi saldžių švelnių tonų, todėl tinka ir vyriškam, ir moteriškam skoniui.

SANTARVĖ

Santarvė su savimi ir aplinka virsta prabanga. Sustoti nuo nuolatinė skubėjimo, įkvėpti, atidžiai įsižiūrėti į tai ka turime šiandien ir tuo džiaugtis, ar ne to mums visiems reikia?

  • GAIVUSIS POMELO. Gaivus šviežias citrusų energijos turtingas kvapas. Viršutinės: greipfrutas, apelsinas, pomelo, romas Vidurinės: rabarbarai, nektarinas, arbūzas, slyva, jazminas Pagrindinės: muskusas.
  • JAZMINAS IR KEDRAS. Gaivios citrusų viršutinės natos susilieja su  egzotiškų jazminų, pačiulių ir vanilės tonais. Kvapą papildo Himalajų kedro medienos  ir muskuso šiltos, atpalaiduojančios natos.

*Netrukus pristatysime elektroninėje parduotuvėje