KAIP NAUDOTI NAMŲ KVAPUS SU LAZDELĖMIS?

Namų kvapai interjere

Namų kvapai itin lengvai suteikia namų erdvėms savitą ir individualų charakterį, sukuria atmosferą ir nuotaiką. Juk kaip malonu grįžti į kvepiančius namus, ar užsukus į svečius pajausti tų namų nuotaiką, pagal juose tvyrantį aromatą.

Norint sukurti svetingą, jaukią atmosferą namuose, namų kvapas gali suvaidinti lemtingą vaidmenį. Aromatas suteikia „gyvybės“ orui. Tinkamai parinkti kvapai namus paverčia gerovės, atsipalaidavimo, jaukumo oaze.

Namų kvapai su lazdelėmis šiuo metu yra vienas populiariausių būdų kvėpinti namų erdves, ne tik dėl aromato sklaidos, bet ir dėl puošnios savo išvaizdos. Be to, tai puiki alternatyva žvakėms –  juos saugu naudoti,  nereikalauja tiek priežiūros, kiek kvepiančios žvakės.

Didelėms erdvėms tinka intensyvūs, sunkesni, ryškesni aromatai. Mažesnėms erdvėms galima derinti lengvesnius gėlių, vaisinius aromatus. Jei nenorite namuose naudoti kelių skirtingų aromatų, bet vienas kvapas visose erdvėse jums atrodo nuobodu – pasirinkite vieną kvapo šeimą, bet taikykite skirtingus pogrupius. Pavyzdžiui, mums patinka medienos, rytietiškų kvapų dvelksmas, tad namuose šiuo metu naudojame 2 skirtingus aromatus: namų kvapas, KUBOS NAKTYS, su medienos, tabako lapelių, smilkalų tonais, o žvakės – MEDAUS MĖNUO (tabako lapeliai, medus, gintaras). Taip sukursite išskirtinius kvapų derinius 😊

Pastebėjome, kad dažnai žmonės renkasi kvapus pagal sezoniškumą, šaltuoju metų laiku norisi šiltų, sunkesnių, prieskoniais dvelkiančių kvapų, o vasarą renkasi gaivius, vaisinius, gėlių, šviežius žolynų, jūros aromatus.

NAMŲ KVAPŲ NAUDOJIMAS

Jei įsigijote namų kvapą, kai buteliuke jau yra paruoštas kvapusis aliejus (tokie yra mūsų gaminami namų kvapai), jums tereikia įdėti lazdeles į kvapo indą. Įdėjus lazdeles, palaikykite jas, kelias valandas, kad prisigertų kvapaus aliejaus, tuomet apverskite. Lazdelių skaičių rinkitės pagal patalpos dydį, arba tai kiek intensyvius kvapus mėgstate. Kuo daugiau lazdelių – tuo daugiau aromato.

Pastatykite namų kvapą, ten pro kur vaikštote, dirbate, kad vyktų aplink oro cirkuliacija ir kambarys prisipildytų aromato. Nestatykite ant saulėtos palangės. Tiesioginiai saulės spinduliai gali pakenkti aromato savybėms. Puikus sprendimas pastatyti namų kvapą prieškambaryje, tuomet aromatas jus pasitiks kiekvieną kartą grįžus į namus.

Namų kvapą vertinkite kaip gėlių puokštę, jis gali kvepėti kai praeisite pro šalį, ar pagaus vėjo gūsį pro atdarą langą, tačiau nebūtinai užpildys visą patalpą intensyviu kvapu. Tai priklauso nuo aromato intensyvumo ir pobūdžio. Norėdami daugiau kvapo, kas keletą dienų apverskite lazdeles. Kuo dažniau vartysite tuo daugiau aromato sklis, bet ir greičiau naudosis kvapusis aliejus.

Biuruose gali būti nepageidaujama naudoti žvakes dėl priešgaisrinės saugos reikalavimų, bet visiškai saugu naudoti namų kvapus su lazdelėmis. Tegul mėgstami kvapai kelia jums nuotaiką, ne tik, namuose☺️

 J&E Handmade Candles, Ernesta ir Justinas

ATRASTI NAMŲ KVAPŲ KOLEKCIJĄ

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *