fbpx

PADOVANOKITE TĖČIUI EGZOTIŠKĄ KELIONĘ NEIŠEINANT IŠ NAMŲ

Tėtis ir sūnus

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/jedles/domains/jehandmadecandles.lt/public_html/wp-content/themes/flatsome/inc/shortcodes/ux_image.php on line 60

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/jedles/domains/jehandmadecandles.lt/public_html/wp-content/themes/flatsome/inc/shortcodes/ux_image.php on line 63

Tėvo diena – ką dovanosime šiais metais?

Tėčiai ir vyrai, kurie atstoja tėčius, pagarbos nusipelno visus metus. Mielos dovanos Tėvo dienos proga – nuoširdus būdas jiems priminti, kokie reikalingi ir mylimi jie yra.

Mano vyras Justinas yra ne tik J&E Handmade Candles įkūrėjas, bet ir šeimos centras, nuostabus tėtis. Gera stebėti kokį nuoširdų ryšį jis kuria su sūnumi.  Tėvo diena mums – jauki šeimos šventė, kai prisimenam savo vaikystės išdaigas ir nuotykius su tėčiais. O dabar ši diena  dar labiau ypatinga. Noriu pristatyti kvapus, kurie yra mėgstamiausi Justino, tikiu Jūsų gyvenimo tėčiai taip pat juos pamėgs.

Kvepiančios žvakės tėčio kasdienybei įkvėpti

Kvepiančias žvakes tinka dovanoti ne tik moterims – tai taip pat elegantiška dovana vyrams. Rankų darbo žvakės rafinuotai puoš tėčio darbo stalą arba vakarus su šeima. 

ŽVAKĖ „ARABIJOS PASLPATYS“

Viena iš naujausių, tačiau jau populiariausių kvepiančių žvakių. Arabijos Paslaptys –  jausmingas ir paslaptingas aromatas, jame užburia ryškus gintaro, jazminų, levandų derinys. Pačiulio, santalo  ir muskuso natos sukuria rafinuotą įspūdį. Šio aromato žvakė puikiausiai džiugins vakarais kai vaikai saldžiai miega ir turite valandėlę sau.

ŽVAKĖ „JAZMINAS IR KEDRAS“

Stiprus ir sausokas kedras pinasi su minkštu bei salsvu jazminų aromatu. Derinys veda į baltų gėlių, tiršto gintaro, pačiulio ir muskuso kompoziciją. Paslaptingas, aštriomis užuominomis aromatas, nukels į Maroko Atlaso kalnus, palies nuotykių pasiilgusių keliautojų dvasią.

dovanu idėja kvepianti žvakė
Dovana tėčiams kvepianti žvakė

Padovanokite tėčiui egzotišką kelionę neišeinant iš namų

Tegul tėčių mėgstamiausios erdvės namuose kvepia jiems patinkančiais aromatais. Rekomenduojame išbandyti šiuos medienos, rytietiškų aromatų užuominų turinčius  namų kvapus su lazdelėmis. Parinkome du aromatus, kurie turi panašumų, bet  tinka skirtingo skonio asmenybėms.

Kubos naktys – aromatas į kvapų kolekciją įtrauktas nuo pat J&E Handmade Candles veiklos pradžios. Jis nenugalimai yra pats populiariausias aromatas, mėgstamas tiek moterų, tiek vyrų. Šį aromatą įsimylėjome nes jis tobulai tinka abejoms lytims, reikliems kvapų mėgėjams. Ryškus medienos, smilkalų ir tabako kvapai kuria egzotišką ir rafinuotą nuotaiką ir nepalieka abejingų.

Medaus mėnuo – kvapas įkvėptas Londono anglų džentelmenų klubo dvasios. Sodrūs medienos aromatai sumišę su tabaku –  šiek tiek panaši kompozicija į Kubos naktys, tačiau klasikinį aromatą praturtina modernus požiūris. Kreminės ir minkštos  prieskonių, Tonka pupelių ir medaus natos šį kvapą užburia ir paverčia svaiginančiu ir seksualiu.

NAMŲ KVAPAS „MEDAUS MĖNUO“

Jausmingas ir gilus kvapas, kuriame susijungia tabako lapelių bei minkštos medaus aromato natos. Sunkiai saldžias medaus natas atsveria šviežūs citrusai. Gintaro, medienos, pačiulio aromatai suteikia egzotiškų akordų ir apibendrina kompoziciją. Namų kvapas tinka vyrams, bet yra pamėgtas ir moterų.

NAMŲ KVAPAS „KUBOS NAKTYS“

Jei mintyse Kubą siejate su prieskoniais, cigarais, senoviniais automobiliais ir temperamentingais žmonėmis – „Kubos Naktys“ namų kvapas būtent toks. Aromatas kupinas šiltų džiūstančių tabako lapelių, dūminio vetiverio, ąžuolinių konjako bačkų aromatų. Tai gili ir aistringa kvapo kompozicija. Esame tikri, Jis šiuo kvapu nenorės dalintis su niekuo kitu.

Namų kvapas su lazdelėmis

Kasdienės kelionės automobiliu 

AUTOMOBILIO KVAPAS „KUBOS NAKTYS“

Nors kelionės dabar nenuspėjamos, laikas automobilyje gali būti malonus ir kvepiantis. Kubos Naktys automobilio kvapas nukelia į keliones po  temperamentingą Kubą. Šis kvapas ves per lygumų ir kalvotų aukštumų šalį, leis pajusti tropikų dvasią, atrasti gražiausius slėnius su tabako laukais.

Automobilio kvapas –  nedidelė, bet maloni dovanėlė tėčiui. Jei atrodo, kad jos maža, galite derinti su to paties kvapo namų kvapu ar rankų darbo žvake. Automobilio kvapo dizainas minimalus ir estetiškas, derės ir šeimos ir asmeniniame tėčio automobilyje.

Rankų darbo žvakės
Rankų darbo žvakės

DOVANŲ KUPONAS

Vis dar nežinote kuri dovana labiausiai tiktų Jūsų tėčiui ar partneriui? Pasinaudokite elektroniniu  J&E Handmade Candles dovanų kuponu. Dovanų kuponas galioja net 12 mėn. – nepritrūks laiko išsirinkti norimo kvapo produktus. 

Geriausia dovana, žinoma, yra meilė. Jai nereikia dovanų dėžutės ir šilko kaspino. Šalia praktiškos dovanos neužmirškime padovanoti dėmesį. Apdovanokime brangiausius tėčius šypsenomis, šiltais žodžiais ir apkabinimais. Padėkokime, kad jie yra mūsų gyvenimuose.

Linkime Jums gražios Tėvo dienos ir nuoširdaus laiko su šeima.

Tekstas – Ernesta, J&E Handmade Candles. Produktų fotografija – @lempafoto

DAUGIAU DOVANŲ IDĖJŲ