J&E Handmade Candles

 

J&E Handmade Candles – tai su meile ir entuziazmu puoselėjamas šeimos verslas, įkurtas 2018 metais, Šiauliuose.

Kas slypi po pavadinimu J&E Handmade Candles? Tai mes, vyras ir žmona, vieną dieną pasidavę avantiūrai sukurti kvepiančių žvakių kolekciją. Taip prasidėjo mūsų kelionė ir draugystė su kvapais. Norime daugiau laimės jausmo ir estetikos savo namuose, veikloje ir gyvenime, tad kuriame ir dalinamės tuo, kas mūsų nuomone, padeda puoselėti jaukius namus, kurti dienos ritualus ir leidžia jaustis geriau.

Kvapai – atmintis, patirtys ir meilė, visa tai mus įkvepia gaminant rankų darbo žvakes, namų kvapus. Kiekvienam žmogui kvapas kelia skirtingas asociacijas, emocijas, įspūdžius, kurie nuspalvina kasdienybę. Mūsų kvapų kolekcija įkvėpta gamtos ir kelionių. Šeimos gaminamos žvakės, namų kvapai yra gaminami  rankomis, nedideliais kiekiais, taip galime užtikrinti ypatingą dėmesį kokybei. Kiekvieną pagamintą produktą, mes imame į rankas ir kruopščiai klijuojame etiketes, pakuojame, kad Jus pasiektų elegantiškas gaminys, kuris pripildys namų erdves nuostabiu aromatu.

Nuoširdžiai rūpinamės savo gaminių kokybe ir sudėtimi, todėl mūsų naudojami ingredientai yra draugiški veganams, nėra bandyti su gyvūnais, juose nėra parabenų ir ftalatų.

Šeimos verslas
J&E Handmade Candles

APIE ĮKŪRĖJUS

J&E Handmade Candles įkūrėme mes, Ernesta ir Justinas, panorėję į savo gyvenimą įsileisti daugiau kūrybos, elegancijos ir šiek tiek pabėgti nuo skubančio pasaulio rutinos.

Šioje veikloje atrandame savo stiprybes ir tai mus džiugina. Justinas nuo pat veiklos pradžios rūpinasi produktų gamyba, tai yra savo vakarus leidžia kurdamas namų kvapus ir žvakes. O Ernesta tuo metu imasi pakavimo, bendravimo su jumis ir kitų darbų darbelių. Taip mes kartu, savo namuose sukuriame kvapų magiją ir dalinamės ja su kitais.

Jei turite klausimų apie mūsų veiklą, ar idėjų, kurias galėtume įgyvendinti kartu, parašykite mums.
    ĮRAŠAI TINKLARAŠTYJE